İçeriğe geç
Anasayfa » Madecassol

Madecassol

madecassol krem

Madecassol krem ​​yara ve yanıkların tedavisinde kendini kanıtlamış en iyi kremlerden biridir. Cilt için birçok faydası bulunan Madecassol kreminin birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bitkisel içerikli olması da yan etkilerin çok az olması tercihinde en önemli etkendir. Kullanıcıların memnun kaldığı Madecassol krem ​​her yaştan insan için uygundur.
Madecassol krem ​​yağlı olduğu için gün içerisinde uygulanması önerilmez. Birçok kişinin yanlış bilgilendirilmesi ve krem ​​hakkında detaylı bilgi verilmemesi nedeniyle kötüye kullanımı oldukça yaygındır. Yağlı bir cilde sahipseniz gözenekleri tıkayarak sivilce ve siyah noktaların genişlemesine neden olabilir.

Madecassol krem ne işe yarar

Merhem formundaki krem eczanelerde reçete edilen kremlerden biridir. Krem, Centella Asiatica bitkisinin Guto Kola özünden elde edilir. Bu etken maddeye alerjiniz yoksa, büyük olasılıkla herhangi bir yan etki görmeyeceksiniz. Her 1 g merhem 10 mg aktif bileşen Centella Asiatica içerir.

Kullanımı çok kolaydır, madecasol uygulanacak bölge temiz olmalıdır. Yağlı olduğu için fazla abartmadan nohut büyüklüğünde uygulamak yeterlidir. Yüze veya cilde uygulandığında parmak uçlarıyla masaj yapmak cilde hızlı bir şekilde emilmesini sağlar. Günde bir veya iki kez uygulamanız yeterlidir.

Yara veya yanık üzerine uygulanacaksa ince bir tabaka halinde uygulanması yeterlidir. Cildi nemlendirmek için kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulanabilir.

En sık sorulan sorulardan biri krem ​​sivilcelere iyi gelir mi sorusudur. Bu soruya detaylı cevap vermek gerekirse krem ​​yağlı cilde sürüldüğünde kesinlikle gözenekleri tıkar ve sivilcelere neden olur. Özellikle yağlı bir cildiniz varsa, kremi asla kulaktan dolma bilgilere dayanarak bilinçsizce kullanmayınız. Ayrıca kremin güneşli günlerde ve gün içinde uygulanması sakıncalıdır.

Geçmiş olsun 🙂